Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sbor dobrovolných hasičů DobráDobrá

Bezpečnostní instituce poskytuje účinnou pomoc při řešení Vaší náročné situace. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Naše instituce se zaměřuje na ochranu veřejného pořádku. Spolehlivost při vykonávání naší práce Vám můžeme slíbit. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Kontaktní údaje:

1
73951 Dobrá

 
Telefon: +420724179173, +420724074004
E-mail: sdhdobra@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Našim občanům zajistíme služby záchranné instituce. Řekněte si u nás o pomoc, pokud ji potřebujete. Zajišťujeme odborný výcvik. Do naší činnosti patří také výkon státního požárního dozoru. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Ludgeřovice

Využijte u nás možnosti odborných služeb záchranné instituce. Naše instituce nabízí pomoc. Policie České republiky Vám poskytne pomoc s řešením Vaší situace. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naší stěžejní činností. V tíživé situaci nás neváhejte požádat o zajištění ochrany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje - Územní odbor Karviná

Bezpečnostní instituce poskytuje účinnou pomoc při řešení Vaší náročné situace. Využijte naši nabídku na pomoc. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Máme veškeré kompetence k výkonu státního požárního dozoru. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje - Pobočná požární stanice Havířov

Snadno pro vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Poskytujeme rychlou pomoc v případě nouze. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Pracovníci naší instituce disponují odborným výcvikem. Do naší činnosti patří také výkon státního požárního dozoru. Oslovte nás, pokud potřebujete zařídit požární dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku