Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sbor dobrovolných hasičů DobráDobrá

Bezpečnostní instituce poskytuje účinnou pomoc při řešení Vaší náročné situace. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Naše instituce se zaměřuje na ochranu veřejného pořádku. Spolehlivost při vykonávání naší práce Vám můžeme slíbit. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Kontaktní údaje:

1
73951 Dobrá

 
Telefon: +420724179173, +420724074004
E-mail: sdhdobra@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje - Pobočná požární stanice Český Těšín

Poskytujeme služby bezpečnostní instituce. Naše instituce zabezpečuje pomoc občanům. Jsme instituce, která dbá na ochrany veřejného pořádku. Policie České republiky organizuje akce pro širokou veřejnost. Poskytujeme služby v oblasti odborného výcviku. Zabezpečujeme výkon státní správy na úseku požárního dozoru. Jednou z našich činností je také zajištění požárního dozoru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje - Pobočná požární stanice Třinec

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Rádi Vám zajistíme pomoc v každé situaci. Pracovníci naší záchranné instituce získávají kvalitní výcvik. Do naší činnosti patří také výkon státního požárního dozoru. Poskytujeme služby v oblasti požárního dozoru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje - Pobočná požární stanice Havířov

Snadno pro vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Poskytujeme rychlou pomoc v případě nouze. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Pracovníci naší instituce disponují odborným výcvikem. Do naší činnosti patří také výkon státního požárního dozoru. Oslovte nás, pokud potřebujete zařídit požární dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - Ostrava

Našim občanům zajistíme služby záchranné instituce. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naše instituce nabízí pomoc. Naším cílem je ochrana veřejného pořádku. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku