Nepřehlédněte

Náhodné firmy

ZŠ praktická Velké Březno

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Colin Tapley

Převážně se specializujeme na služby v různých oblastech. Výborné a profesionální kurzy jsou jedině u nás. Nabízíme různé formy studia. Máme širokou nabídku přednášek. Překlad je jednou z věcí, na kterou se zaměřujeme. Příprava na různé zkoušky patří mezi naše přední služby. U nás učí pouze proškolení pedagogové. Organizujeme různé kurzy a lekce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdaléna Sinkule, informační server

Management naší společnosti se zaměřil na příjemné vystupování personálu na pobočce a důsledně dbá na jeho ochotu a úslužnost tak, aby zákazníci byli spokojeni nejen s kvalitou nabízených služeb, ale i se samotnou obsluhou. Vyzkoušejte naše kvalitní cestovní služby. Jsme společností poskytující cestovní služby a pohostinství a jsme pojištěni dle zákona. Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Cestovní kancelář nabízí relaxační i aktivní víkendové pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JITRO - Sdružení rodičů a přátel postižených dětí

Podílíme se na humanitární pomoci v zemích postižených humanitární katastrofou. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Jsme organizace, která pomáhá převážně dětem. Zúčastněte se některého z našich kroužků. V nabídce našich služeb najdete různé volnočasové aktivity. Vytváříme chráněné bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Pokud vám na účtu nezbyla ani koruna a v peněžence máte také vymeteno, čtěte, jak toto období do výplaty překlenout a kde získat potřebné peníze.