Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kare, PrahaPraha, Michle

Našim zákazníkům prodáváme jen ty nejlepší stavebniny. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji stavebnin. U naší společnosti na stavebniny můžete počítat se seriozním jednáním. Zajišťujeme poradenství v oblasti stavebnin, zkuste nás. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Při našem prodeji stavebnin jistě oceníte naši znalost výrobků.

Kontaktní údaje:

Chodovská 228/3
14100 Praha, Michle

 
Telefon: +420602205963, +420606738606
E-mail: kare@karepraha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ČeRth, s.r.o.

Prodáváme stavebniny firmám i jednotlivcům. Kvalita našeho zboží vás ohromí. Jsme specialisté na poradenství. Můžete se spolehnout, že vás u nás obslouží jen znalci v oboru stavebnictví. Zaručujeme Vám nevídanou rychlost dodání našeho stavebního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stavebniny UNI, s.r.o.

Pokud hledáte prodej stavebnin, naše firma vám nabídne kompletní sortiment. Našim zákazníkům nabízíme především naše odborné znalosti sortimentu. Jsme firma zaměřená na prodej stavebnin, která zprostředkuje rychlé dodání zboží. Nakupte u nás kvalitní stavebniny. Jsme společnost na prodej stavebniny, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Naše služby v oblasti poradenství si zákazníci chválí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DEMK, s.r.o.

Pro naše zákazníky jsme připravili k prodeji kompletní sortiment stavebnin. Využijte námi nabízeného poradenství. Personál naší společnosti pečuje o naše zákazníky s maximální ochotou a seriozností. Naše společnost je ke svým zákazníkům opravdu maximálně ochotná. Znalost z nás činí odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zahradnictví u Krtka

Jsme firma s praxí v prodeji stavebnin. Serióznost je u nás zaručena. Naši zaměstnanci mají dobré znalosti z oboru stavebnin. Hlavní předností naší společnosti je rychlost dodání. Jsme nejlepší firmou na prodej cihel v okolí. Nabízíme stylový přírodní kámen..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku