Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ostravská univerzita v Ostravě - Fakulta sociálních studiíOstrava

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů.

Kontaktní údaje:

Fráni Šrámka 1121/3
70900 Ostrava

 
Telefon: +420596625295
E-mail: monika.hurtikova@osu.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Fakulta elektrotechniky a informatiky

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Naše vysoká škola je jedna z nejlepších v okolí. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NEWPORT INTERNATIONAL UNIVERSITY, s.r.o.

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta strojní

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Poskytujeme odbornou znalost. Jsme velmi solidní vysokou školou. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor. Naše instituce vám poskytuje služby v rámci knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Přinášíme vám knihovnické služby pro malé i velké čtenáře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku