Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Klub přátel PardubickaPardubice

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Členům spolku nabízíme poradenství. Náš spolek je seriozní. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Kontaktní údaje:

Klášterní 54
53002 Pardubice

 
E-mail: kpp.pardubice@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Těžební písková, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Připravíme poradenství na míru. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Členové tohoto spolku se aktivně věnují rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rudolf Doležal-výcvik, ustájení, prodej sportovních koní

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Územní pobočka Boxerklubu ČR Hradec Králové

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Poskytneme vám také poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem sdružení preferujeme serioznost V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz chovatelů pony

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku