Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion a hostinec Silniční DomkyPřídolí

Zařídíme pro Vás ubytování. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Při pobytu u nás si můžete půjčit lodičky k romantickým plavbám. Hosté si u nás mohou také zahrát šipky. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku.

Kontaktní údaje:

Zahořánky 28
38101 Přídolí

 
Telefon: +420380729124
E-mail: penziondomky@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Kopecký, ubytování

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Jakeš - Pension Jakeš

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Štancl - Penzion Na Horské

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku