Nepřehlédněte

Ing. Anna Šustrová, grafické práceOstrava

Jednou z oblastí, kterými se naše společnost zabývá, jsou informační technologie. Využijte námi nabízených maloobchodních služeb. Naší specializací jsou počítačové a internetové služby. Jsme předními dovozci výpočetní techniky, kterou prodáváme v našem velkoobchodě. U nás můžete využít počítačových a internetových služeb spojených s prodejem. V oblasti programování uděláme pro své zákazníky maximum.

Kontaktní údaje:

Krašická 340/20
72000 Ostrava

 
Telefon: +420596735139
E-mail: anna@hrabova.net

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radovan Adamíček, internetový prodej

Na náš servis se můžete spolehnout. Počítačové a internetové služby od nás jsou plně profesionální. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Nabídka našich grafických služeb vám je k dispozici. Na vaše stránky se budou návštěvníci rádi vracet díky kreativnímu webdesingu, který pro vás vytvoříme. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Krůpa, webdesign

Zabýváme se servisem hardware i software. Vyzkoušejte si naše kvalitní služby. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Webdesign patří mezi námi poskytované kvalitní služby. Zaměřujeme se také na statické stránky. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UPGRADE CZ, s.r.o.

Na naše internetové služby se můžete spolehnout. Naše firma vám v oblasti prodeje počítačů a internetu poskytne odborné poradenství. V našem velkoobchodu nakoupíte snadno a rychle. Na naše IT služby se můžete spolehnout. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Nabízíme individuální přístup při tvorbě originálního a kvalitního webdesignu. Neváhejte si nás objednat na tvorbu webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Moravská hypoteční agentura, spol. s r.o.

Mezi naše hlavní činnosti patří prodej a správa počítačů. Prodáváme kvalitní počítačové a internetové služby. Jsme ti praví na počítačové a internetové služby. Provozujeme maloobchod. V oblasti programování uděláme pro své zákazníky maximum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku