Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bar U fontánySlavičín

Našim zákazníkům nabízíme pestrý výběr z řady jídel a nápojů. Máte-li rádi příjemné prostředí, zavítejte k nám. Jsme motorest, kde si můžete nabídnout i občerstvení. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. V naši restauraci se dobře nají každý. Prostory našeho motorestu Vám jsou k dispozici i na pořádání oslav. Vyzkoušejte i bar v našem motorestu.

Kontaktní údaje:

Horní náměstí 110
76321 Slavičín

 
Telefon: +420737259187

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Milan Rabel

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. U nás naleznete jen 100% kvalitu. Připravíme pro vás to nejlepší občerstvení. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Motorest Rasová

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. U nás můžete strávit chvíle s rodinou nebo přáteli v příjemném prostředí. Občerstvěte se u nás. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. U nás naleznete jen 100% kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Poutní domy Matice Svatohostýnské

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. Nabízíme spoustu druhů občerstvení. Od nás očekávejte pouze kvalitní služby. Vychutnejte si jídlo při cestách v naší restauraci. Můžete se u nás také ubytovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Motorest Koliba Březolupy

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. K dispozici máme také šipky, přijďte si zahrát. Přijďte posedět na náš bar. V naší restauraci se smí kouřit. Oslavte u nás svůj velký den. V našem motorestu si můžete posedět i u vína. K našim prostorám patří také slalonek. Využijte v našem motorestu možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku