Minitrampolínky Dellicon jsou určeny zejména pro sport, zábavu a rekonvalescenci. Mezi jejich výhody patří pružiny volitelné tuhosti, které se dělí podle váhových kategorií uživatelů. Díky extrémní elasticitě musí být rámy asi 2x vyšší, než u pružinových rámů. Je to hlavně z důvodu větší pružnosti odrazu. Ten dopřeje svalům dokonalý trénink a zároveň je šetrný na klouby.

Trampolínky jsou střední tuhosti - tyto jsou určeny pro osoby do 90 kg a také pro starší osoby a osoby v rekonvalescenci. Naopak trampolíny v tvrdé a velmi tvrdé tuhosti ocení těžší osoby či zájemci o sportovní styl skákání.

Před vlastním cvičením je potřeba zvolit typ tréninku, který preferujete. Na výběr je skákání pro zdraví, kdy jsou zvoleny ty nejjemnější a zároveň nejhlubší odrazy. Při volbě rychlejšího typu cvičení srovnatelným s joggingem je třeba vybrat sloupec Intenzivní cvičení. A třetí stupeň zahrnuje náročnější trénink s vysokou intenzitou, při čemž si můžete posunout své fyzické limity. V tomto případě zvolte Silové cvičení.

Trampolíny s volitelnou tuhostí

Existují dva druhy minitrampolín - s nohama na závit a skládací s nohama na kloub. Trampolíny s nohama na závit mají výhodu snadné montáže a demontáže. Během méně než 3 minut lze nohy lehce odšroubovat a uložit a stejně rychle je lze opětovně připevnit. Naopak trampolíny s nohama na kloub jsou sklápěcí a snadno je uložíte třeba do skříně.

Trampolínové podložky jsou zhotoveny z propylenových tkanin, které jsou vysoce kvalitní. Mají bezpečný protiskluzový povrch při zachování optimální elasticity. Jejich součástí je domácí on-line tréninkový program a speciální Bellicon ponožky. Trampolíny vynikají také speciálním designem, jež je uzpůsobený pro venkovní podmínky, chrání je před UV zářením a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Minitrampolínky přispějí vašemu zdraví i rekonvalescenci. Zároveň si na nich užijete i spoustu zábavy.