Zabrání Okamura přílivu přistěhovalců?

 1. Avatar
  Jitka Svitáková (4 příspěvky) Sobota 14.10.2017 17:46:46

  Zdravím. Nedávno jsem se dívala na rozhovor Tomio Okamury, kde tvrdil, že jedním z jeho cílů (respektive z cílů jeho strany) je zastavení přílivu přistěhovalců. Popisoval to tak, že ČR by definitivně měla odmítnout kvóty Evropské Unie. Myslíte si, že něco takového je možné? Jsem proti tomu, aby do ČR proudili přistěhovalci, přestože jsme jenom "přestupní" země.

Řadit podle:
 
 1. Avatar
  Sára Tomancová (5 příspěvků) Úterý 24.10.2017 15:17:02

  Všichni o tom pořád mluví - jací jsou přistěhovalci problém. Ano, jsou problémem, ale ne u nás. My je nezajímáme a politici jenom využívají strachu lidí, aby získali jejich hlasy. Okamura je populista, když se podíváte, kdo ho volí, jsou to hlavně nevzdělaní lidé, kteří nemají o věštině věcí ani potuchu. Nejdřív je třeba myslet, až pak jednat...

  • Avatar
   Pampeliška (2 příspěvky) Středa 25.10.2017 09:00:35

   Ale prosím vás, vy asi patříte mezi ty mladé "nadšence", kteří se nechali "opít rohlíkem" od Pirátské strany nebo některé podobné (mimochodem, Piráti jsou vítači migrantů...). Jediný důvod, proč tu migranty zatím nemáme je, že oni sami o to nestojí, nemáme tak super sociální systém, jako třeba v Německu apod. Pokud by ale EU nařídila, že jim musíme dávat nějaké určité dávky, máme je tu hned. A jinak - Okamura není populista, jen vidí věci reálně tak, jak jsou. To, že se to mnohým nehodí do krámu a označují nás, jeho příznivce, jako nevzdělané a jinak řečeno hloupé, je jenom nedostatkem dalších argumentů ;-).

Vložit nový příspěvek

Váš e-mail nebude nikde publikován. Povinné položky jsou označené *.Čísla na obrázku: