Vaření v nádobí s nepřilnavým povrchem je radostí nejen pro profesionální kuchaře, ale i pro domácí hospodyňky. Novinkou ve vaření na nepřilnavém povrchu je nádobí Swiss Diamond, které patří mezi nejlepší nádobí nové doby. Jedná se se o vysoce kvalitní nádobí s nepřilnavostí.

Diamanty jsou nejlepším přítelem šéfkuchaře

Patentovaný nátěr značky Swiss Diamond je vyztužen skutečnými diamanty. Obsahuje 200.000 diamantových krystalů, které zaručují absolutní nepřilnavost a vysokou odolnost. Diamanty jsou čtyřnásobně vodivější než měď, nádobí je opatřeno třemi vrstvami nepřilnavého povlaku. Povrch je dokonale nepřilnavý, mezi kuchaři se traduje, že diamanty jsou nejlepším přítelem šéfkuchaře.

 

Rychlejší a zdravější vaření

Tohle nejmodernější nádobí umožňuje velmi zdravou přípravu pokrmů s možností používat co nejméně olejů a tuků, proto je velmi vhodné pro zdravé stravování nebo při různých dietách.

Maso se může připravovovat zcela bez tuku, oleje a to tak, že se dá na zahřáté dno nádoby a orestováním po obou stranách se zatáhnou jeho póry, maso se přiklopí pokličkou a samo si vytvoří vlastní šťávu, ve které je velmi brzo měkké, mnohem dříve jak v  klasickém nádobí.

Zelenina je chuťově výborná i bez solení pro toho, kdo je zvyklý méně solit. Na vaření brambor je potřeba minimální množství vody, takže se nemusí cedit a tím se nevylijí potřebné živiny do odpadu.

Pořízení nádobí Swiss Diamond se vyplatí, protože jeho zásluhou nemusíte spotřebovat tolik tuku. Úspora energie při vaření není zanedbatelná, protože pokrmy jsou mnohem dříve připraveny jak v klasickém nádobí. Neocenitelná je také jednoduchost jeho umývání, protože jídlo není připečené, nic se nemusí náročně drhnout, stačí jen opláchnout mýdlovou vodou a nádobí je čisté. Nádobí se může umývat také v myčce, ale je to zbytečné, jedině, kdyby byla ve spojích zachycená nějaká nečistota, to pak myčka dokonale vyřeší, a nádobí je zas jak nové.

 

Nádobí, které ušetří čas i energii

Nádobí je určeno pro vaření na plynových, elektrických spotřebičích i indukční plotně, skvěle zastane i funkci trouby. Kdo hledá dokonalé nádobí, které ušetří čas a energii, pro toho je nádobí Swiss Diamond to nejvhodnější.

Aktuálně jsou v České republice nabízeny např. pánvičky od 18 cm průměru do 32 cm za zaváděcí ceny. Zaváděcí sleva je snížena  o 30 % až 34 % z původní ceny. Dále jsou v nabídce také hrnce různých průměrů nebo celé jejich sady a to s tepelně tvrzenou skleněnou pokličkou nebo bez ní. Skleněné pokličky jsou vybaveny nastavitelným parním odvětráváním pro pokročilé ovládání vlhkosti a jsou také bezpečné pro trouby.

Společnost Swiss Diamond nabízí také sadu kuchyňského náčiní, která obsahuje i naběračky. Všechny produkty Swiss Diamond se vyznačují dlouhou životností a výrobce na něj dává celoživotní záruku.

 

Doporučujeme také:

- Kvalitní kuchyňské doplňky a pomůcky ke stolování z olivového dřeva

- Nerezové jídelní nádoby na uchování čerstvých potravin