Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ŠPINAR - software, s.r.o.Brno

Součástí naší nabídky jsou také služby v oblasti výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky. Z naší nabídky notebooků si zaručeně vyberete. Poskytneme Vám i software za dobré ceny. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tabletů. U nás získáte kvalitní kopírky za dostupnou cenu. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. V oblasti síťových prvků vám důkladně poradíme to nejlepší řešení pro vás.

Kontaktní údaje:

Lipová 732/11
60200 Brno

 
Telefon: +420543236223
E-mail: info@spinar.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Václav Zavadil, prodej softwaru

Naše IT nabídka zahrnuje služby v oblasti výpočetní techniky. U nás nakoupíte zboží zaručující kvalitu. S prodejem výpočetní techniky dodáváme i kvalitní servis. Naše společnost nabízí notebooky pro každého. Nabídka široké škály tabletů uspokojí všechny členy rodiny. Kopírky od nás osloví velkým výkonem. U nás můžete nakoupit zboží na splátky s výhodným úrokem. Pokud by žádná z nabízených sestav síťových prvků nevyhovovala vašim představám a požadavkům, můžete zvolit vlastní konfiguraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dimensio, s.r.o.

Můžeme pro Vás zajistit služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme i prodej na splátky. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Nabízíme prodej tabletů renomovaných značek. Nabízíme kvalitní školení. Od nás si odnesete pouze kvalitní software. Prodáváme kvalitní cenově dostupné notebooky. Našim zákazníkům zajišťujeme dovoz zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Michal Bubik, software pro CAD a 3D modelování

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Prodáváme spolehlivé notebooky pro každého. Využijte naší nabídky na nákup software. Nabízíme kvalitní tablety. Vyberte si u nás kopírku, která odpovídá Vašim požadavkům. Nezoufejte, u nás je možno nakoupit na splátky. Nabízíme široký výběr síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

D-cam servis, s.r.o.

Jsme profesionálové ve službách v oblasti výpočetní techniky. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Naši pracovníci Vám poskytnou poradenství ohledně kancelářské a obchodní techniky na nejvyšší úrovni. Spolehněte se na opravdové odborníky maximálně znalé ve svém oboru. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Serióznost našich prodejců výpočetní techniky vůči našim klientům je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku