Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Technimax, s.r.o.Šumperk

Rádi vám poskytneme služby v oblasti výpočetní techniky. Repasované zboží od nás je také moderní. Tiskárny od nás, to je záruka kvalitního tisku. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich počítačů. Prodáme vám kvalitní a praktické notebooky. Vyberte si z široké nabídky monitorů pro domácí i firemní použití. Poskytujeme profesionální služby spojené s instalací serverů.

Kontaktní údaje:

Žerotínova 400/87
78701 Šumperk

 
Telefon: +420777452452
E-mail: info@technimax.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

IT comp Vít Komárek

Jsme profesionálové ve službách v oblasti výpočetní techniky. Naši zákazníci oceňují především kvalitu služeb. Máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství na veškerou výpočetní techniku. Prodej kvalitních komponentů výpočetní techniky je naší prioritou. Obraťte se na naši firmu také s požadavkem na servis výpočetní techniky. Využijte u nás možnost montáže výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BCOMP.CZ

Využijte našich služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše firma zajišťuje prodej sortimentu výpočetní techniky. Dovoz zboží Vám můžeme zaručit. Prodáváme levnou výpočetní techniku včetně repasované. Naše záložní zdroje jsou zárukou kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku