Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ŠŤÁSTKA, s.r.o.Tachov

Naše nabídka v oblasti auto moto se může hodit opravdu každému. U nás máte možnost sjednat si asistenční služby dle Vašich představ. Pneuservis, který provozujeme, Vám poskytne komplexní služby. K dispozici Vám je i naše asistenční služba. Naše půjčovna vás překvapí svými výhodnými cenami za zapůjčení vozidel.

Kontaktní údaje:

Vítkov 106
34701 Tachov

 
Telefon: +420374721566
E-mail: pavel@stastka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Antonín Joselevič - autoservis

Jsme tu pro vás s nejvýhodnější nabídkou v oblasti auto moto. V kategorii auto-moto nabízíme oblíbené služby. Nabízíme ochotu a profesionalitu při řešení potíží. Zaměstnanci naší firmy jsou při poskytování auto-moto služeb velice seriozní. Při nabízení auto-moto služeb se soustředíme na kvalitu. Naše služby jsou velmi rychlé a za skvělé ceny. Můžete si vsadit na dobrou cenu našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ján Kováč - JAKOV

V naší široké nabídce v oblasti auto-moto si vybere každý. Naše firma dbá na modernost nabízených auto-moto služeb. Můžeme vám nabídnout profesionální služby. Pro ještě větší spokojenost našich zákazníků si stále rozšiřujeme své znalosti oboru. Naše firma, která poskytuje auto-moto služby, je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Tintěra - AUTO-ELEKTRO SERVIS

Rádi vám představíme naši unikátní nabídku v oblasti auto moto. Veškeré auto-moto služby nabízíme v co nejvyšší rychlosti. V oboru auto-moto zajišťujeme moderní služby. Co se týče našich služeb, serióznost tam nikdy nechybí. Osvědčila se nám znalost vašich problémů. Využijte oblíbenosti naší firmy, která poskytuje auto-moto služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Daniel Mach - autoklimatizace

Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku v oblasti auto moto. Nabízíme služby v příjemném a kvalitním prostředím. Jsme schopni vám zajistit automatické ovládání spojky (autoclutch). Přijeďte k nám na pravidelnou prohlídku. Využijte naší nabídky na rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Pro vaše auto nabízíme také provoz mycí linky. Požádejte naši obsluhu o přístup ke kompresoru. Námi prodávanou motorovou naftu můžete nalít do každého auta jezdícího na diesel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku