Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Karel Netík, CSc.Praha, Jinonice

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci.

Kontaktní údaje:

Markova 442/3
15800 Praha, Jinonice

 
Telefon: +420251613256, +420251611208
E-mail: ifp.netik@pha.inecnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mgr. Eliška Hrbková

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Psychoanalytické konsultace

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Iveta Pánková

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme také konzultace. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Ivan Skalík, Ph.D.

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. V naší psychologické poradně se můžete vypovídat ze svých psychických problémů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku