Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské potřeby AJAXDobříš

Přicházíme s prodejem kvalitních hobby potřeb. V sortimentu obchodu jsou různé typy přepravek pro ptáky. Přijďte si k nám vybrat z bohaté nabídky různých druhů granulí pro kočky. Z nabídky konzerv pro kočky si u nás vybere každý. Vyberte si u nás kvalitní syrové maso pro kočky. Nabídneme vám výběr z mnoha kvalitních akvárií. Nabízíme Vám akvarijní pomůcky, díky kterým bude péče o Vaše akvárium jednodušší. Přemýšlíte co pořídit pro Vašeho mazlíčka? Přece nové terárium od nás. Nabízíme Vám ochranné pomůcky, jež Vám umožní bezpečný přístup ke včelám. Nabízíme pomůcky, které jistě ocení každý včelař. Nabízíme různé druhy klecí pro ptáky. Sortiment zahrnuje hračky pro exotické ptactvo. Klece a ohrádky pro psy jsou součástí nabídky obchodu. Nabízíme široký výběr praktických dvířek pro kočky. V naší nabídce najdete také feromony pro kočky. Váš mazlíček bude mít díky fontáně pro kočky stálý přísun čerstvé vody. V nabídce našeho obchodu je také kosmetika pro kočky. V případě nemoci Vašeho mazlíčka Vám nabídneme léčiva pro kočky. U nás seženete vše pro vaše kočky, mimo jiné také postroje. S našimi kvalitními vitamíny bude vaše kočka v kondici. Vodítka pro kočky vysoké kvality jsou součástí naší nabídky. Garantujeme vám dobrou kvalitu oblíbených hraček pro psy. Kožíšek Vašeho mazlíčka bude díky našim antiparazitikům pro kočky naprosto čistý.

Kontaktní údaje:

Pražská 1752
26301 Dobříš

 
Telefon: +420777323641, +420775323647
E-mail: info@krmiva-praha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

AKVAZOO

Svým zákazníkům přinášíme prodej hobby potřeb. Zavděčte se svému domácímu mazlíčkovi a kupte mu u nás nové terárium. Prohlédněte si naši bohatou nabídku akvárií. V naší nabídce najdete mnoho druhů syrového masa pro kočky krmené v duchu BARF. Pro kvalitní a pestrou stravu Vaší kočky jí pořiďte kvalitní konzervy z naší nabídky. V našem obchodě lze koupit jak granule pro dospělé nebo kastrované kočky, tak i granule pro koťata. Prodáváme misky pro exotické ptactvo. Rádi Vám nabídneme také klece pro ptáky z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jiří Vařečka - Chovatelské potřeby a akvaristika

Přinášíme vám prodej osvědčených hobby potřeb. Pořiďte svému zvířecímu miláčkovi novou přepravku z naší nabídky. Prodáváme různé druhy akvarijních rybiček. Vyberte si z naší bohaté nabídky kvalitních granulí pro kočky za výhodné ceny. Nabízíme různé druhy kozerv pro kočky. Kvalitní syrové maso pro kočky z naší nabídky bude výborným zpestřením její stravy. Pořiďte si u nás chutné pamlsky pro vaše psí mazlíčky. Zpestřete Vašemu psovi jídelníček a dejte mu ochutnat paštiky z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SUPER ZOO

Přinášíme prodej hobby potřeb za dobré ceny. Ochotně vám zajistíme nejnovější hobby potřeby. Přijďte si k nám vybrat hobby potřeby za výhodné ceny. Příjemný personál je připraven zodpovědět jakékoli vaše dotazy ohledně hobby potřeb. Seriózní přístup při prodeji hobby potřeb je nám vlastní. Pořiďte si u nás chutné krmivo pro rybky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZOOshopPLUS

Poskytujeme vám prodej hobby potřeb. Chovatelé rádi nakupují také hračky pro ptactvo z naší nabídky. Náš obchod nabízí také klece pro ptáky. Nabízíme misky do klecí pro exotické ptactvo. Pomůžeme vám vybrat vhodnou přepravku dle velikosti vašeho mazlíčka. Přijďte si k nám vybrat z bohaté nabídky různých druhů granulí pro kočky. Pořiďte si u nás konzervy pro kočky za dobrou cenu. Obchod je zaměřený také na přirozenou stravu koček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku