Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

penzion JiskraDeštné v Orlických horách

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Na našem baru je vždy zábava. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Pozvěte svůj protějšek ke krásné jízdě na lodičce. V naší nabídce naleznete šipky. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nechcete-li si o dovolené vařit, využijte možnosti pobytu s polopenzí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Kontaktní údaje:

Deštné v Orlických horách 45
51791 Deštné v Orlických horách

 
Telefon: +420604388616
E-mail: penzion-jiskra@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jakub Škoda - Škodův statek

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michaela Součková - hotel

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Nabízíme též pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Zaňka - Pension Liebich

Objednejte si u nás ubytování včas! K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Motobydlo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Neváhejte využít náš kemp! V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku