Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

penzion JiskraDeštné v Orlických horách

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Na našem baru je vždy zábava. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Pozvěte svůj protějšek ke krásné jízdě na lodičce. V naší nabídce naleznete šipky. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nechcete-li si o dovolené vařit, využijte možnosti pobytu s polopenzí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Kontaktní údaje:

Deštné v Orlických horách 45
51791 Deštné v Orlických horách

 
Telefon: +420604388616
E-mail: penzion-jiskra@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion a chaty Orlíček

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Motobydlo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Neváhejte využít náš kemp! V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jakub Škoda - Škodův statek

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michaela Součková - hotel

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Nabízíme též pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku