Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost Klenčí pod ČerchovemKlenčí pod Čerchovem

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Zavítejte k nám na duchovní setkání.

Kontaktní údaje:

Klenčí pod Čerchovem 98
34534 Klenčí pod Čerchovem

 
Telefon: +420379794572

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Domažlice

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání. V rámci farnosti pořádáme i různé výlety. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Mrákov

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Připravujeme setkání k různým událostem. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Bor u Tachova

Díky nám prožijete dokonalý duchovní život. Poodhalíme vám cestu k bohu. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. Konáme bohoslužby pro blaho lidu. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Staňkov

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu. Nabízíme vám pravidelná a příjemná setkávání s lidmi podobných problémů. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Můžeme vám pomoci nalézt znovu svou duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku