Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cesta slunce o.s.Praha, Dubeč

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Kontaktní údaje:

V poli 1560/8
10700 Praha, Dubeč

 
Telefon: +420775388738, +420723914150
E-mail: cestaslunce@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Asociace pro domácí vzdělávání

Vítá vás naše sdružení lidí. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Snažíme se Vaše děti vzdělávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení rodičů a přátel Střediska Dar o.s.

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Rodinné centrum Praha

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Jednáme jedině seriozně. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a vícerčat

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Přinášíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku