Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Městské kulturní středisko StudénkaStudénka

Naše firma považuje reklamní činnost za hračku, se kterou si snadno poradí. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. U nás je při poskytování mediálních služeb doprava na místo určení samozřejmostí. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Při prezentaci zboží můžete využít i naše časosběrné snímky.

Kontaktní údaje:

nám. Republiky
74213 Studénka

 
Telefon: +420556400031
E-mail: info@meksstudenka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Talent Invest, spol. s r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Telepace, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Specializujeme se na různé marketingové služby. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. Pomůžeme vám s propagací vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o.

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Naše vysílání má velký dosah. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Irena Nedomová

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Profesionální virtuální prohlídka od naší společnosti vám zajistí zvýšení prodejů. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku