Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Eva Mišovicová - EmisLitoměřice

Využijte našich služeb pro oblast výpočetní techniky kde máme velmi atraktivní ceny. Specializujeme se na prodej výpočetní techniky. Zaměřujeme se na servis výpočetní techniky. Prodáme vám kvalitní notebooky za dostupné ceny. Se serverem od naší společnosti si můžete být jisti, že vaše data budou v bezpečí. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Dále zajištujeme servis kopírek. Námi nabízený splátkový prodej je široce využíván. U nás nakoupíte veškeré síťové prvky.

Kontaktní údaje:

Seifertova 1877/18
41201 Litoměřice

 
E-mail: info@gdc-services.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

A.I.Tech, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Naši pracovníci Vám poskytnou kompletní poradenství k zakoupeným výrobkům. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. Ochotu pomoci Vám rozhodně můžeme slíbit. Kvalita dodávaných služeb, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AS-Comp, s.r.o.

Zařídíme pro Vás služby v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Naše oddělení prodeje výpočetní techniky, Vám vždy ochotně poradí. Provádíme servis výpočetní techniky. Nabízíme Vám notebooky za bezkonkurenční ceny. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. Vyberte si u nás vhodnou kopírku. Poskytujeme i možnost prodeje na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Kubát - Servis výpočetní techniky

Naše společnost důsledně dbá na jakost služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše prodejna výpočetní techniky je seriózní a rádi Vám se vším pomůžeme. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám zaručujeme. Prodej v naší společnosti zajišťuje vyškolený personál. S našimi servisními službami v oblasti výpočetní techniky budete maximálně spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Dzurko - Servis výpočetní techniky

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme vždy připraveni nabídnout zboží v té nejlepší kvalitě. Naší prvotní nabídkou je seriózní jednání. S námi nakupujte kvalitně, dostupně a rozšiřte své znalosti. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku