Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace PokecSadská

Provozujeme restauraci s nabídkou minutkové kuchyně, zapečených specialit či míchaných nápojů a nymburského piva. Poskytujeme možnost pořádání společenských akcí jako jsou oslavy narozenin či svatby.

Kontaktní údaje:

Tylova 266
28912 Sadská

 
Telefon: +420605555175
E-mail: mahrikova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Restaurace Stoletá

Provozujeme restauraci v irském stylu. Nabízíme minutky včetně jídel české kuchyně a pivních specialit. Možnost pořádání rodinných oslav či firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace Sportovní hala

Nabídka hostinských služeb. Kapacita restaurace je 80 míst. Zajišťujeme také stravování sportovních kolektivů a pořádáme různé společenské akce, rauty, recepce, firemní večírky a sportovní akce. Možnost sledování sportovních přenosů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace Na Schůdkách

Provozujeme restauraci s kapacitou 55 míst. Nabízíme teplá i studená jídla. K dispozici letní zahrádka a parkování na dvoře. V našem jídelním lístku naleznete steaky, polévky, smažené pokrmy, minutky a jiné. V objektu se nachází také hrací automaty, LCD televizor a satelitní přijímač.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace Rozvoj

Provozujeme restauraci s kapacitou 90 míst, nekuřácký salonek pro 50 osob a letní zahrádku. Nabízíme pokrmy české kuchyně, předkrmy, saláty, hotovy, minutky a denní menu. Poskytujeme i jídla se sníženým obsahem lepku. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku