Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Antonín Stehlík - UbytováníLanškroun

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. V příjemném prostředí i ledy roztají. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Nabízíme velmi kvalitní ubytování.

Kontaktní údaje:

Husova 567
56301 Lanškroun

 
Telefon: +420465322767
E-mail: tondastehlik@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ubytování U Aničky

Naše společnost nabízí ubytování. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Kladky

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Naše chalupy si jistě zamilujete. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Technika Rokytnice, s.r.o. - Ubytovna Sporting+

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Brhel - Ubytovna Hřebeč

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Máme širokou nabídku wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku