Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže, Ostrava - PorubaOstrava

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Kontaktní údaje:

Marie Majerové 1722/23
70800 Ostrava

 
Telefon: +420596953661
E-mail: bohumila.radentova@ddmporuba.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Vratimov

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času Fokus, Nový Jičín

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Luna Příbor, středisko volného času

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku