Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

Bar Admirál

Provozování baru je pro nás skutečně jednoduché. Zakládáme si na ochotě personálu. Zákazníci našeho baru doporučují naše služby díky kvalitnímu občerstvení a příjemné obsluze. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Užijte si večer v příjemném prostředí našeho baru. U nás naleznete široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GASTRO TYLŠAR, s.r.o.

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Surf publishing, s.r.o. - Areál Hospůdky u SURFu

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armex Energy, a.s.

Naše firma se specializuje na nabídku v oblasti energetiky. Klademe důraz především na serioznost našich zaměstnanců. Předmětem činnosti naší společnosti je zajištění výroby a rozvodu energií. Soudržnost kolektivu a ochota se odráží na kvalitě naší práce. Poskytujeme poradenství v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Hydratací k trvale krásné pokožce

Hydratací k trvale krásné pokožce

Jak hydratovat pokožku, aby se vám odměnila krásným vzhledem?