Zkušenosti s prací v Anglii

 1. Avatar
  Nikol Br. (1 příspěvek) Pondělí 25.09.2017 16:37:51

  Zdravím. Vystudovala jsem střední školu a nyní bych chtěla odjet do zahraničí a procvičit si jazyk. Konkrétně bych chtěla do Anglie a pracovat jako au-pair. Mám však strach z tamějších obyvatel, jak mně v rodinách přijmou, jelikož nemám na moc vysoké úrovni angličtinu. Jaká část Anglie se podle Vás jeví jako nejvhodnější pro mne- začátečníka?

Řadit podle:
 
 1. Avatar
  Jan Čejka (11 příspěvků) Neděle 01.10.2017 20:58:40

  No tamnější obyvatelé jsou smečka zlodějů a násilníků, ti Vás určitě nepřijmou, být Vámi, zůstal bych raději tady, protože v Anglii jsou všichni velmi zlí. Ne ale teď vážně, myslíte si, že se země dělí na regiony a v nich jsou hodní a špatní? V Anglii jsou lidé přátelští, i nepřátelští, záleží na koho narazíte, ale jestli tam jedete se strachem jak se k Vám budou chovat, tak raději zůstaňte doma.

 2. Avatar
  Anna Lee (1 příspěvek) Úterý 26.09.2017 15:22:41

  Upřímně jsem byla ve stejné situaci. Ale myslím, že strach není na místě. V Anglii jsou lidé přátelští a já jsem se po měsíci rozmluvila ani nevím jak. Když v tom jazyku každý den žijete a musíte se nějak domluvit, tak je to něco jiného, než ve škole, kde Vás to nebaví. Zkuste to! Je to životní zkušenost, které nebudu nikdy litovat!

 3. Avatar
  Andrea (17 příspěvků) Úterý 26.09.2017 09:13:40

  Podívejte se na to takhle - jednala byste s člověkem hůř jenom proto, že by neuměl dokonale česky, ale měl by snahu se s vámi domluvit? Jistě, že ne, proč taky. Přístupu bych se nebála. Možná to nejdřív zkuste s rodinou, která buď nemá děti - a vy budete např. uklízet dům, nebo má třeba jenom jedno dítě. Takhle si to vyzkoušíte.

Vložit nový příspěvek

Váš e-mail nebude nikde publikován. Povinné položky jsou označené *.Čísla na obrázku: