Do Česka dorazil nový vynález, který si právem získal mnoho pozornosti. Jedná se o jednoduchý výrobek, který má ovšem velký potenciál, protože dokáže usnadnit každodenní život všem domácnostem. Navíc jde o inovaci, která nemá v České republice, ani ve světě obdoby. 

 

O co se jedná? Možná se budete divit, ale jde o čištění toalet! Samotné čištění toalet je jednou z nejméně oblíbených činností v domácnosti. Jde přitom o nedílnou součást našeho života. Zvykli jsme si na to, že naše životy doprovází chytré aplikace, připravujeme si jídlo pomocí nejmodernějších přístrojů, květiny pěstujeme v hydroponních zahrádkách a přitom stále používáme zastaralé štětky na záchod, které mají s moderní dobou pramálo společného. Nyní se však zrodil nápad, jak tuto nelibou činnost, kterou bezpochyby čištění toalet je, zjednodušit a zefektivnit. Zároveň také velmi prakticky řeší otázku hygieny a ekologie.  

 

 

Tadpole - jednoduchý název, pod kterým se skrývá důmyslné řešení čištění vaší toalety. Tadpole Twist je wc blok a čistící štětka v jednom. Zapomeňte ale na zastaralý kartáč se štětinami, ve kterých ulpívá špína a kousky toaletního papíru. Tadpole disponuje speciální čistící hlavicí, která dokáže efektivně odstranit všechny nečistoty, sama však zůstává čistá. Do hlavice se navíc umístí originální čistící wc tableta, jež toaletu zároveň desinfikuje i provoní. Jakmile s úklidem skončíte, stačí Tadpole zavěsit zpátky na okraj záchodové mísy. Tím, že Tadpole prakticky nikdy neopouští mísu, nám odpadá spousta problémů. Žádné nádržky se špinavou vodou, pokapaná podlaha / záchodové sedátko, téměř nevyčistitelná štětka, náklady na koupi nového příslušenství a čistících prostředků nebo jiné nepříjemné situace. Díky tomuto vynálezu můžete strávit čištěním toalety výrazně méně času a přitom si být jistí, že je okolí toalety, i toaleta samotná, čistá

 

Tadpole je unikátní také v tom, že se hodí na prakticky každou wc mísu. WC bloky, které používá jsou šetrné k životnímu prostředí. Ochranný obal (který chrání uživatele před stykem s čistícími látkami) se po prvním spláchnutí sám rozloží a bloky neobsahují složky na bázi bělidla nebo fosfáty. Všechny použité materiály jsou navíc vysoce kvalitní, což dokládá i doživotní záruka (na výrobní vady). 

 

Tadpole je vynález, na který jsme všichni čekali, ačkoliv jsme se o tom styděli mluvit. 

 

Zajímá vás, jak to celé funguje? Podívejte se zde.