Přemýšlíte, co byste dali své drahé polovičce, kamarádce, kolegyni nebo známé na narozeniny nebo jako pracovní dárek? Pokud ráda vaří, máte vyhráno. V našem e-shopu najdete spoustu kvalitních dárků do kuchyně, ze kterých si jistě vyberete a nadšená kuchařinka je ocení.

Kuchyňský robot Ankarsrum Assistent Original AKM6230

Multifunkční kuchyňský robot AnkarsrumTento všestranný kuchyňský robot kombinuje kvalitu, funkčnost i hezký design v jednom. Jde o multifunkční přístroj, který je právem označován jako "Robot č.1 švédských kuchařů" už od roku 1940.

Mezi jeho výhody patří zejména nerezová otočná mísa, která zajišťuje pohyb surovin. Díky tomu můžete zpracovat velké množství surovin.

Přístroj vyniká jednoduchým ovládáním, dlouhou životností a zároveň tichým provozem a hlavně vysokým výkonem. Nesmíme také zapomenout na 7-letou záruku na motor.

Robot Ankarsrum je opatřen dvojitou šlehací nádobou o objemu 1,5 l, která vám významně usnadní zpracování máslových či jiných krémů, polev a vyšleháte díky ní bílky dotuha.

Pro všechny kuchařky a pekařky je robot Ankarsrum doslova darem z nebes!

Mixér Vitamix A2500 pro všechny nadšené kuchařky

Mixér Vitamix je tak výkonný, že se stane pro kuchařky splněným snem. Snadno s ním připravíte smoothies, fresh šťávy, mražené dezerty i horké polévky. Umí zkapalnit také natě, listy i mikro vlákninu, uhněte těsto na pečivo, chléb i pizzu, naseká libovolnou zeleninu či oříšky, ušlehá majonézu, šlehačku i krém nebo připraví strouhanku, umele kávu či maso.

Je opatřen vestavěným časovačem a bezdrátovou konektivitou, díky čemuž poskytuje všestrannost a maximální pohodlí při používání. Umí rozdrtit i ty nejodolnější suroviny zejména kvůli nožům z tvrzené nerezové oceli a výkonnému motoru.

Snadno si můžete nastavit otáčky podle svých potřeb a pulsní tlačítko vám umožní zpracovat i tužší potraviny.

Vysokorychlostní vakuový mixér Kuvings SV-500 do kuchyně

Mixování zeleniny, tvrdých plodů i mraženého ovoceDíky vakuovému mixéru Kuvings snadno připravíte šťávy i smoothies. Tento vysokorychlostní vakuový mixér je tichý a má vestavěnou funkci odsávání vzduchu. Díky tomu je zabráněno oxidaci surovin a naopak v surovinách zůstane uchováno maximum výživných látek.

Pomocí vakuového mixéru Kuvings umixujete i listovou zeleninu, tvrdé plody a dokonce i mražené ovoce. Vysoký výkon a kroutící moment motoru zajistí vytvoření dokonale jemné a krémové konzistence výsledné šťávy.

Přístroj disponuje také bezpečnostními prvky pro ochranu obsluhy, ochranou motoru proti přetížení, aktivním chlazením motoru vzduchem či pěchovadlem pro skvělé zpracování tuhých směsí.

Kuchyňský nerezový odšťavňovač Angel Juicer se dvěmi hřídelemi

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer zpracuje téměř všechny suroviny včetně tvrdších jablek a mrkve, obilných natí, bylinek, klíčků i listové zeleniny. Kromě šťáv si můžete připravit také sojové mléko, tofu, ovocné sorbety nebo ořechová másla.

Pro zpracování měkkého ovoce jako jsou pomeranče, grepy, melouny, jahody či hrozny, slouží hrubé síto s velkými oky. Získáte tak hustší šťávu s větším podílem vlákniny.

Odšťavňovač Kuvings EVO820 Exclusive pro kuchařky a příznivce zdravé stravy

Vertikální nízkootáčkový odšťavňovač Kuvings se pyšní největším plnicím otvorem na trhu, čímž je zajištěno vkládání větších surovin bez nutnosti krájení. Díky bezpečnostní záklopce není nutné použít pěchovadlo. Kuvings je příjemný na dotek a má praktické úchopy na snazší přenášení. Lehce se čistí a jeho odšťavňovací komora i víko jsou super odolné.

Radost uděláte kuchařkám také s kamennými kuchyňskými mlýnky Waldner Biotech. Vybrat si můžete mezi ručními, elektrickými nebo vločkovače.

Zvolit můžete i spoustu dalších dárků jako výrobky z olivového dřeva, nerezové boxy nebo skvělé nože.

Mrkněte také na ostatní dárky, kterými potěšíte nejenom hospodyňky, ale všechny ženy. Například stylové perlové šperky, naušnice, dekorace nebo zážitek.

Vyberte si ten nejlepší dárek pro nadšenou kuchařku ve vašem okolí. Jistě ji potěšíte!