Nepřehlédněte

Zkušebny

Prioritou firem a institucí zahrnutých v naší databázi kontaktů je především kvalita nabízených služeb a produktů, proto nemusíte mít obavy využít tento cenný zdroj informací.

Tipy: Testování, Měření, Zpracování odborných studií, Expertní posudky, Monitorovací vrty, Hydrogeologické posudky, Ekologické audity, Zkušební laboratoř, Technologické zkoušky

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KK projekční kancelář, s.r.o.

Připravujeme posudky z různých zkušebních provozů. Nechte si od nás vypracovat odborný posudek. Odborně zhodnotíme a změříme hluk ve vašem okolí. Provádíme konzultační činnost v oblasti řemesel. Příjemná cena našich služeb vás jistě potěší. S naším doporučením ušetříte drahocenný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Novatest CZ, s.r.o.

Jsme společnost se specializací na odborná měření. Zaměření naší firmy jsou odborné analýzy. Mezi stálice v naší nabídce patří konzultační činnost. Využijte možnosti testování od naší firmy. Zpracujeme pro vás měření. Jednou z našich činností je také zpracování analýz. Na našem profesionálním pracovišti také zpracováváme odborné studie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KONTROL SERVIS s.r.o.

Jsme firma, která zajišťuje různá měření. Specializujeme se na zajišťování posudků ze zkušebního provozu. Naše firma nabízí možnost zpracování odborných analýz. Během konzultací vám odpovíme na všechno, co vás zajímá. Pokud využijete naše služby, určitě budete nadšeni. Zajišťujeme odborné poradenství a nezávislé posouzení vašeho záměru. Provádíme expertní posudky. Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky pro zpracovávání hydrogeologických posudků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Patrik Holeček

Jsme firma, která zajišťuje různá měření. Všechny námi nabízené služby jsou na velmi vysoké úrovni. Máme samá kladná hodnocení, která by vás mohla podpořit, abyste si vybrali naši firmu. Rádi s vámi prokonzultujeme váš problém. Na vaši žádost sepíšeme znalecký posudek. Objednat si u nás můžete měření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Empla, s.r.o.

Zprostředkujeme vám jakékoliv výpočty. Naše společnost provádí rozbory různých zaměření. Využijte nabídky různých analýz od naší firmy. Vyzkoušejte služby od naší firmy. Zabýváme se také zpracováním analýz. Využijte služeb naší zkušební laboratoře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Sedláček

Naše firma provádí odborné analýzy. Sepisujeme nejen znalecké posudky. Nabízíme poradenství a konzultační činnost. Zhodnotíme míru hluku nejen ve vašem okolí. Pokud využijete našeho doporučení, nebudete litovat. Výběr našich služeb vás jistě zaujme natolik, že si snadno vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Lošák

Jsme společnost se specializací na odborná měření. Naše firma nabízí také hodnocení. Vykonáváme posouzení k vydání povolení. Zpracujeme pro vás měření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MI-Europe, s.r.o.

Jsme pro vás tou správnou volbou v oblasti rozborů. Konzultační činnost provádíme po předchozí domluvě. Nejste-li si jistí správností svého výběru, nechte si od nás něco doporučit. Doufáme, že vás zaujmou naše hodnocení. Provádíme různé řemeslné služby. Provádíme znalecké posudky v oblasti zpracování stavebních rozpočtů. Na našem pracovišti také zpracováváme odborné studie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENVIFORM a.s.

Jsme specialisté na provádění zkoušek různých zařízení. Naše firma nabízí různé typy měření. Jsme společnost, která se zaměřuje na provádění rozborů. Jsme firma s nabídkou analýz. Z našich služeb si každý vybere. V portfoliu našich služeb nechybí měření. V portfoliu našich služeb nechybí provádění laboratorních zkoušek. Zajišťujeme provádění zatěžkávacích zkoušek pilotů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Vrána

S naší firmou bude pro vás zkušební měření hračka. Naše firma se věnuje provádění analýz. Příjemná cena našich služeb vás jistě potěší. Zadejte si u nás měření. Zabýváme se také zpracováním analýz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku