Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušebny

Prioritou firem a institucí zahrnutých v naší databázi kontaktů je především kvalita nabízených služeb a produktů, proto nemusíte mít obavy využít tento cenný zdroj informací.

Zkušebny v krajích:

Tipy: Testování, Měření, Zpracování odborných studií, Expertní posudky, Monitorovací vrty, Hydrogeologické posudky, Ekologické audity, Zkušební laboratoř, Technologické zkoušky

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roman Kudrna

Naše společnost zajišťuje zpracování analýz. Cena za naše služby vás mile překvapí. Kontaktujte nás, pokud máte zájem o vytvoření znaleckého posudku. Pokud budete chtít, můžete si u nás domluvit i konzultace. Doporučení materiálu provádíme každému přesně na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hrůzek

Naše společnost zajistí měření i vám. Naše společnost zajišťuje zpracování různých analýz. Nabízíme velké množství služeb, ze kterých si vybere každý. Mezi námi nabízené činnosti patří také konzultace. Máte-li zájem o testování, obraťte se na nás. Zpracujeme pro vás měření. Specializujeme se také na zpracování analýz. Náplní našeho profesionálního pracoviště je také zpracování odborných studií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KV Best Services, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá různými výpočty. Cena za naše služby vás mile překvapí. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, a proto nás po využití našich služeb nezapomeňte ohodnotit. Naši odborníci doporučí každému skvělý materiál. Naše firma vám vytvoří znalecký posudek. Konzultační činnost provádíme po předchozí domluvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Kleiner

Jsme specialisté na provádění zkoušek různých zařízení. Jsme firma s nabídkou analýz. Pokud využijete naše služby, určitě budete nadšeni. Kromě jiného také zpracováváme analýzy. V portfoliu našich služeb nechybí provádění laboratorních zkoušek. Naše společnost přináší i zatěžkávací zkoušky pilotů. Věnujeme se provádění technologických zkoušek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český metrologický institut

Jsme odborníky na různé výpočty. S našimi službami budete určitě spokojeni. Dejte na naše doporučení, ušetří vám čas. Nechte si od nás vypracovat odborný posudek. Konzultační činnost provádíme po předchozí domluvě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VDI Metros, výrobní družstvo invalidů

Neváhejte si u naší firmy objednat posudek ze zkušebního provozu. Doufáme, že vás zaujmou naše hodnocení. Z našich služeb si každý vybere. Konzultační činnost provádíme po předchozí domluvě. Naše firma vám doporučí a dodá vhodný materiál. Kontaktujte nás, pokud máte zájem o vytvoření znaleckého posudku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Flesar

Naše firma nabízí různé zkoušky. Neváhejte kontaktovat naši firmu v oblasti měření. Naše firma nabízí možnost zpracování odborných analýz. Všechny námi nabízené služby jsou na velmi vysoké úrovni. Během konzultací vám odpovíme na všechno, co vás zajímá. Jako profesionální pracoviště také zpracováváme analýzy. Zpracujeme pro vás měření. Můžeme pro vás provést laboratorní zkoušky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lenka Zdeňková

Naše firma je odborníkem na různá měření. Jsme firma, která se zabývá různými analýzami. Z našich služeb si každý vybere. V případě nesrovnalostí využijte naše konzultace. Testujeme a zkoušíme materiál několika metodami. V portfoliu našich služeb nechybí měření. Analýzy zpracováváme také. Na našem profesionálním pracovišti také zpracováváme odborné studie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Baloun

Naše firma zpracovává rozbory. Vaše hodnocení je pro nás velmi důležité. S naším doporučením ušetříte drahocenný čas. Provádíme znalecké posudky v oblasti zpracování stavebních rozpočtů. Mezi stálice v naší nabídce patří konzultační činnost. Z našich služeb si každý vybere..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Báša

Naše firma nabízí možnost zpracování analýz. S naším doporučením ušetříte drahocenný čas. Nechte si od nás vypracovat odborný posudek. Vaše hodnocení je pro nás velmi důležité. Využijte naše služby v oblasti řemesel. Měření kvality objemu je jedna z široké palety našich služeb. Do kompetence naší firmy spadají i ekologické audity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku