Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušebny

Prioritou firem a institucí zahrnutých v naší databázi kontaktů je především kvalita nabízených služeb a produktů, proto nemusíte mít obavy využít tento cenný zdroj informací.

Tipy: Testování, Měření, Zpracování odborných studií, Expertní posudky, Monitorovací vrty, Hydrogeologické posudky, Ekologické audity, Zkušební laboratoř, Technologické zkoušky

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eliška Slámová

Naše firma se zabývá kvalitní poradenskou činností v oblasti zkušeben. Neváhejte a vyzkoušejte naše služby. V případě nesrovnalostí využijte naše konzultace. Pokud dáte na naše doporučení, budete spokojeni. Vaše hodnocení je pro nás velmi důležité. Provádíme znalecké posudky v oblasti zpracování stavebních rozpočtů. Můžeme pro vás zpracovat odborné studie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Energietechnic project group, s.r.o.

Využijte našich služeb v oblasti zkoušek. Mezi stálice v naší nabídce patří konzultační činnost. Zpracováváme také znalecké posudky. Jako profesionální pracoviště se také zaměřujeme na zpracování odborných studií. Zabýváme se také prováděním laboratorních zkoušek. Zatěžkávací zkoušky pilotů jsou jednou z činností, kterými se zabýváme. Provádíme technologické zkoušky materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JPR lighting, s.r.o.

Naše firma vám ráda poradí ohledně zkušeben. Naše firma vám poskytne různé výpočty. Nabízíme velké množství služeb, ze kterých si vybere každý. Pokud si nebudete jistí správným výběrem, rádi vám něco doporučíme. Naše firma nabízí také hodnocení. Mezi stálice v naší nabídce patří konzultační činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vítězslav Martinák

Naše firma nabízí možnost zpracování analýz. V případě vaší nerozhodnosti vám rádi něco doporučíme. Kontaktujte nás, pokud máte zájem o vytvoření znaleckého posudku. Nabízíme velké množství služeb, ze kterých si vybere každý. Naše firma nabízí také odborné poradenství a konzultace. Naše firma má již několik let samá kladná hodnocení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český metrologický institut

Jsme odborníky v oblasti zkoušek. Naše služby jsou vám plně k dispozici. Naše firma vám vytvoří znalecký posudek. S naším doporučením ušetříte drahocenný čas. Jako profesionální pracoviště také provádíme laboratorní zkoušky. Jsme jednou z mála firem, které nabízí zatěžkávací zkoušky pilotů. K našim službám patří technologické zkoušky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ArtepGeo s.r.o.

Provádíme zkoušky v různých oblastech. Jsme firma, která zajišťuje různá měření. Jsme firma, která se zabývá analýzami. Naše společnost je odborníkem na posudky ze zkušebního provozu. Jsme společnost se zaměřením na výpočty. Jsme pro vás tou správnou volbou v oblasti rozborů. Jsme odborníky na specifické analýzy. Příjemná cena našich služeb vás jistě potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvědka, s.r.o.

Provádíme různé typy zkoušek. Doporučení materiálu provádíme každému přesně na míru. Pokud budete chtít, můžete si u nás domluvit i konzultace. Laboratorní zkoušky provádíme na specializovaném pracovišti. Proveďte si zatěžkávací zkoušky pilotů u nás! Věnujeme se provádění technologických zkoušek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domax Group Services, s.r.o.

Naše společnost zajistí měření i vám. Využijte nabídky různých analýz od naší firmy. Nabízíme poradenství a konzultační činnost. Otestujeme i váš materiál. Jako profesionální pracoviště také provádíme měření. V portfoliu našich služeb nechybí zpracování analýz. Zpracujeme pro vás odborné studie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Če-nova CZ, s.r.o.

Jsme firma, která zajišťuje různá měření. Rádi s vámi prokonzultujeme váš problém. Příjemná cena našich služeb vás jistě potěší. Provádíme hodnocení nemovitostí a jejich vybavení. Nechte si doporučit vhodný materiál pro váš dům. Pokud potřebujete posoudit stav nemovitosti, obraťte se na nás. Specializujeme se také na provedení měření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Jirout

Specializací naší společnosti jsou analýzy. Obraťte se na naši firmu v oblasti posudků ze zkušeben. Provádíme hodnocení stavu materiálu. Provádíme znalecké posudky v oblasti zpracování stavebních rozpočtů. Jsme experty na expertní posudky. V naší nabídce figurují i hydrogeologické posudky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku