Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Forsteel, s.r.o.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše instituce poskytuje i poradenství. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKP testing

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natas, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Pečlivost je v naší práci zásadní. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institute of Applied Biotechnologies, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České centrum Institution of Engineering and Technology

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cline C Services, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jednou z našich specializací je poradenství. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou. Jsme specializovaní na vědu a výzkum v oblasti chemie. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí. Specializujeme se na oblast genetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav stavebního zkušebnictví, s.r.o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. V naší instituci je zaručena pečlivost. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design & Vývoj, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku