Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lukáš Baloun

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balneologický institut, a.s.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Adrián Czernik

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochota našich pracovníků je zaručena. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lumír Binar Lammb, opravna strojů

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Enantis, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GMT Europe, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušební stanice Rýmařov, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Pečlivost naší práce je zaručena. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Testima, spol. s r.o.

Jsme ti nejlepší v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Věnujeme se výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost je součástí všech našich činností. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚK Panenské Břežany, s.r.o.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Ochota našich pracovníků je zaručena. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku