Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Přihlášení uživatele OK

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Informetal

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Energovýzkum, spol. s r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. U nás dbáme zejména na pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá mikroskopická společnost

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Naše instituce se specializuje na genetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělská zkušební stanice Kujavy, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AnLab, s.r.o., s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Selgen, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický v.v.i.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum pro výzkum piezoelektřiny Fakulty mechatroniky a mezioborových inženýrských studií- Zkušební a výzkumní ústav

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci je zaručena pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav stavebních hmot, a.s.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou z našich specializací je poradenství. V naší instituci je zaručena pečlivost. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti. Naše instituce je specializovaná na chemii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Ochota našich pracovníků je zaručena. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku