Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Testing Lab, s.r.o.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PAPco, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Naše instituce poskytuje i poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český egyptologický ústav Filozofické fakulty

Naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti jsou velice kvalitní. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Věnujeme se výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pedagogický v Praze

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Karlova v Praze - Ústav částicové a jaderné fyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Šotola-laboratoř

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota našich pracovníků je zaručena. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav bezpečnosti práce

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Explosia, a.s.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel. Zabýváme se studiem chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum pro teoretická studia biologických systémů Terezín, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku