Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká společnost pro analytickou cytologii

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme institucí, která se věnuje chemii. Naše instituce se specializuje na genetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Textilní zkušební ústav, s.p.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Ochota našich pracovníků je zaručena. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro behaviorální a ekonomická studia

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Pečlivost naší práce je zaručena. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oseva Pro, odštěpný závod Výzkumný ústav olejnin Opava, s.r.o.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Ochota pracovníků je u nás garantována. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beton Bohemia ZL, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. U nás dbáme zejména na pečlivost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie. Specializujeme se na oblast genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav maltovin Praha, s.r.o.

Zabýváme se vědeckou a výzkumnou činností. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bioinstitut, o.p.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav komunikace v umění, o.p.s.

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku