Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FORM TS Brno, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Nabízíme také možnost odborného poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Šprinc - Šprinc-Dynex

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kopečná, laboratoř

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÝZKUMNÝ ÚSTAV POTRAVINÁŘSKÝ, V.V.I.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem je biochemie. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti. Jsme specializovaní na vědu a výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost experimentální archeologie

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Foton, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKO-LAB Žamberk, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řepařský institut, spol. s r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku