Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav zemědělské ekonomiky a informací

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. V naší instituci je zaručena pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚJE Česká republika, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost je v naší práci zásadní. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Forsteel, s.r.o.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše instituce poskytuje i poradenství. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKP testing

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natas, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Pečlivost je v naší práci zásadní. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institute of Applied Biotechnologies, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České centrum Institution of Engineering and Technology

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cline C Services, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku