Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Test stavební zkušebna, s.r.o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Jsme seriozní výzkumnou institucí. U nás dbáme zejména na pečlivost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, Jíloviště - Strnady

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. U nás dbáme zejména na pečlivost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Oslovte naši instituci ohledně poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Geodrilling

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Techmania Science Center, o.p.s.

Náplní naší práce je vědecká a výzkumná činnost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše instituce poskytuje i poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

4 RESEARCH, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VYRTYCH, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. U nás dbáme zejména na pečlivost. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lumír Binar Lammb, opravna strojů

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Enantis, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GMT Europe, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušební stanice Rýmařov, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Pečlivost naší práce je zaručena. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku