Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Masarykova univerzita - Mezinárodní politologický ústav

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Vědecké bádání provádíme v politologickém ústavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národohospodářský ústav AV ČR

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVÚM, a.s.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká parazitologická společnost

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Šetina, zkušební a výzkumné ústavy

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost je v naší práci zásadní. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušebnictví, a.s.

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podnikatelské centrum Rumburk, VTP, s.r.o.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Ochota pracovníků je u nás garantována. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku