Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Imet, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Baloun, zkušební a výzkumný ústav

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav živočišné výroby

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti. Věnujeme se veškerým poznatkům v oblasti klimatologie. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav zemědělské ekonomiky

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. V naší výzkumné instituci jsme velice pečliví. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Timac Agro Czech, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Výživa zvířat je specializací naší vědecké instituce. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomíra Špůrová - výzkumný ústav

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce nabízí i poradenství. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMTES FHT, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. V naší instituci je zaručena pečlivost. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QP Testing

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce

Jsme ti nejlepší v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku