Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

GMT Europe, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušební stanice Rýmařov, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Pečlivost naší práce je zaručena. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Testima, spol. s r.o.

Jsme ti nejlepší v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Věnujeme se výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost je součástí všech našich činností. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚK Panenské Břežany, s.r.o.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Ochota našich pracovníků je zaručena. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav textilních strojů Liberec, a.s.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silniční inženýrská společnost, s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. V naší instituci je zaručena pečlivost. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Středisko volného času DUHA Jeseník

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Baloun

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku