Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZKV, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OZM Research, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Ochota pracovníků je u nás garantována. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Jsme specialisty v oblasti testování výbušnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Ochota pracovníků je u nás garantována.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIMUL trust, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LentiKat´s, a.s.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Ochota našich pracovníků je zaručena. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VTP ROZTOKY, a.s.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota pracovníků je u nás garantována.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oprox, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELDIAG, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří KUTIL CSc., zkusšbní ústav

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Studujeme nejen drahé kovy, ale i jejich puncovnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BETONCONSULT, s.r.o.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku