Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

LentiKat´s, a.s.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Ochota našich pracovníků je zaručena. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VTP ROZTOKY, a.s.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota pracovníků je u nás garantována.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oprox, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELDIAG, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří KUTIL CSc., zkusšbní ústav

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Studujeme nejen drahé kovy, ale i jejich puncovnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BETONCONSULT, s.r.o.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav zemědělské techniky

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Veleta- Zkušební a výzkumné ústavy

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T.G. Masaryka

Naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti jsou velice kvalitní. Ochota našich pracovníků je zaručena. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTD Quality Services, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku