Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce nabízí i poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Feramat Cybernetics, s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pečlivost je součástí všech našich činností. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agricultural Research Council, s.r.o.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav anorganické chemie, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Testing Lab, s.r.o.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PAPco, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Naše instituce poskytuje i poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český egyptologický ústav Filozofické fakulty

Naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti jsou velice kvalitní. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Věnujeme se výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pedagogický v Praze

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Karlova v Praze - Ústav částicové a jaderné fyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku