Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jednou z našich specializací je poradenství. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou. Jsme specializovaní na vědu a výzkum v oblasti chemie. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí. Specializujeme se na oblast genetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav stavebního zkušebnictví, s.r.o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. V naší instituci je zaručena pečlivost. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design & Vývoj, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká vodíková technologická platforma

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Ondřejov

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technologická a stavební huť, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Pečlivost naší práce je zaručena. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sciogena o.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENVIREX HOLDING, a.s.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku