Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hvězdárna Středisko volného času DUHA Jeseník

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Baloun

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balneologický institut, a.s.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Adrián Czernik

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochota našich pracovníků je zaručena. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informetal

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Energovýzkum, spol. s r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. U nás dbáme zejména na pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá mikroskopická společnost

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Naše instituce se specializuje na genetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělská zkušební stanice Kujavy, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AnLab, s.r.o., s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Selgen, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku