Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aktivity pro výzkumné organizace, o.p.s.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÁ AKADEMIE ZEMĚDĚLSKÝCH VĚD

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EVMS, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SQZ, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o.- Zkušební a výzkumní ústav

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro zkoušení stavebních hmot, spol. s r.o.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Jsme odborníci v oblasti chemie. Specializujeme se na oblast genetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČAS Znojmo, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Náplní naší práce je vědecká a výzkumná činnost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku