Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká vodíková technologická platforma

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Ondřejov

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technologická a stavební huť, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Pečlivost naší práce je zaručena. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sciogena o.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENVIREX HOLDING, a.s.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FORM TS Brno, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Nabízíme také možnost odborného poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Šprinc - Šprinc-Dynex

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kopečná, laboratoř

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÝZKUMNÝ ÚSTAV POTRAVINÁŘSKÝ, V.V.I.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem je biochemie. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku