Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vítkovice - výzkum a vývoj - technické aplikace, a.s.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Jsme seriozní výzkumnou institucí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simgeo, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Pečlivě se zabýváme vědou v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Richard Regazzo, CSc. R+R NDT

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Pečlivost naší práce je zaručena. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro výzkum zpracování plechu

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biologicals, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sklářský ústav Hradec Králové, s.r.o.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušební stanice Trutnov, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naší náplní. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Test stavební zkušebna, s.r.o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Jsme seriozní výzkumnou institucí. U nás dbáme zejména na pečlivost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, Jíloviště - Strnady

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. U nás dbáme zejména na pečlivost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Oslovte naši instituci ohledně poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku