Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Beton Bohemia ZL, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. U nás dbáme zejména na pečlivost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie. Specializujeme se na oblast genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav maltovin Praha, s.r.o.

Zabýváme se vědeckou a výzkumnou činností. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bioinstitut, o.p.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav komunikace v umění, o.p.s.

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Talašová

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V. F. HUMULUS, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INOVEOS, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce nabízí i poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku