Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Výzkumný ústav komunikace v umění, o.p.s.

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Talašová

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V. F. HUMULUS, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INOVEOS, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce nabízí i poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro nedestruktivní testování

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alltracel Laboratories, spol. s r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Puncovní úřad

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce. Jsme odborníci v oblasti chemie. V oblasti puncovnictví jsme opravdoví specialisté.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JKV Test, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku