Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DIAMO, státní podnik

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce nabízí i poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Feramat Cybernetics, s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pečlivost je součástí všech našich činností. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agricultural Research Council, s.r.o.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav anorganické chemie, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALFATEST, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Jednou z činností naší instituce je poradenství. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Ochota pracovníků je u nás garantována. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KTG, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. Pečlivost je součástí všech našich činností. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Energoprůzkum Praha, spol. s r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naší náplní. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pečlivost naší práce je zaručena. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav rostlinné výroby

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti. Specializujeme se na oblast genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku