Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Natas, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Pečlivost je v naší práci zásadní. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institute of Applied Biotechnologies, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České centrum Institution of Engineering and Technology

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cline C Services, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jednou z našich specializací je poradenství. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou. Jsme specializovaní na vědu a výzkum v oblasti chemie. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Foton, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKO-LAB Žamberk, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řepařský institut, spol. s r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítkovice - výzkum a vývoj - technické aplikace, a.s.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost je v naší práci zásadní. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku