Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

INOVEOS, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce nabízí i poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro nedestruktivní testování

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alltracel Laboratories, spol. s r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Puncovní úřad

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce. Jsme odborníci v oblasti chemie. V oblasti puncovnictví jsme opravdoví specialisté.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JKV Test, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav radiační ochrany

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ifer - Ústav pro výzkum lesních ekosystémů, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost naší práce je zaručena. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku