Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CONFORMITY

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PM lab, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jednota českých matematiků a fyziků

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro vyšetřování potravin, spol. s r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSOD Celostátní služba osobní dozimetrie, s.r.o.

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o.- Zkušební a výzkumní ústav

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro zkoušení stavebních hmot, spol. s r.o.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku