Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zkušebna VUOS, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Pečlivost naší práce je zaručena. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav balneologický, v. v. i.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český výzkum, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. V naší instituci je zaručena pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumná stanice vinohradnická, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Pečlivost naší práce je zaručena. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Ochota je v naší instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Kadlusová - Merlin laboratory

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Naše instituce poskytuje i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aktivity pro výzkumné organizace, o.p.s.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÁ AKADEMIE ZEMĚDĚLSKÝCH VĚD

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EVMS, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SQZ, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Janků - Meris

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku