Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Puncovní úřad

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce. Jsme odborníci v oblasti chemie. V oblasti puncovnictví jsme opravdoví specialisté.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JKV Test, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav radiační ochrany

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ifer - Ústav pro výzkum lesních ekosystémů, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost naší práce je zaručena. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADA Akustická emise, s.r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚPCH - EXPLOSIA

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jitka Holovská

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. U nás dbáme zejména na pečlivost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku