Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

UJP PRAHA, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Věnujeme se výzkumu jaderné fyziky. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti. Zabýváme se studiem chemie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemservis zkušební stanice Domanínek, s.r.o.

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Pečlivost provází veškerou naši činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚ Servis, s.r.o.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SEDIUM RD, s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Naše instituce poskytuje i poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Novák CSc. - DETA

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Astronomický ústav AV ČR, v.v.i.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci je zaručena pečlivost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav zemědělské ekonomiky a informací

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. V naší instituci je zaručena pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚJE Česká republika, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost je v naší práci zásadní. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku