Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Karlova v Praze - Ústav částicové a jaderné fyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Šotola-laboratoř

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota našich pracovníků je zaručena. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav bezpečnosti práce

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Explosia, a.s.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel. Zabýváme se studiem chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum pro teoretická studia biologických systémů Terezín, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce nabízí i poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Feramat Cybernetics, s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pečlivost je součástí všech našich činností. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agricultural Research Council, s.r.o.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav anorganické chemie, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku