Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost naší práce je zaručena. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADA Akustická emise, s.r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚPCH - EXPLOSIA

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jitka Holovská

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. U nás dbáme zejména na pečlivost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C.R.O. PLACEMENT, s.r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masarykova univerzita - Mezinárodní politologický ústav

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Vědecké bádání provádíme v politologickém ústavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku