Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Foton, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKO-LAB Žamberk, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řepařský institut, spol. s r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítkovice - výzkum a vývoj - technické aplikace, a.s.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost je v naší práci zásadní. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

doc. Ing. Václav Jirsík, CSc.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci je zaručena pečlivost. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav radiační ochrany, v.v.i.

Vědecká a výzkumná činnost je naší náplní. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumná stanice Uhříněves Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Rostlinné pokusy a jejich následná prezentace. Provoz pokusné stanice sloužící pro výzkumné i pedagogické účely. Výzkumná činnost je zaměřena na tři tématické okruhy - odrůdové předzkoušky, technologické pokusy a ekologické zemědělství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÍTKOVICE - Výzkum a vývoj, spol. s r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku