Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Výzkumný ústav pro hnědé uhlí, a.s.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NanoTrade, s.r.o.

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agrovýzkum Rapotín, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Naše instituce poskytuje i poradenství. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKV, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí. Naše vědecká instituce se zaměřuje na měření hluku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CONFORMITY

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PM lab, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jednota českých matematiků a fyziků

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro vyšetřování potravin, spol. s r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku