Nepřehlédněte

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

QP Testing

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce

Jsme ti nejlepší v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav stavebního zkušebnictví, s.r.o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítkovice - výzkum a vývoj - technické aplikace, a.s.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Jsme seriozní výzkumnou institucí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simgeo, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Pečlivě se zabýváme vědou v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Richard Regazzo, CSc. R+R NDT

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Pečlivost naší práce je zaručena. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro výzkum zpracování plechu

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biologicals, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku