Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zkušební a výzkumné ústavy

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jiří KUTIL CSc., zkusšbní ústav

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Studujeme nejen drahé kovy, ale i jejich puncovnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BETONCONSULT, s.r.o.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav zemědělské techniky

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Veleta- Zkušební a výzkumné ústavy

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T.G. Masaryka

Naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti jsou velice kvalitní. Ochota našich pracovníků je zaručena. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTD Quality Services, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav nerostných surovin, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Referenční laboratoře přírodních léčivých zdrojů

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše instituce poskytuje i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADONE - znalecký ústav, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku