Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Zlínský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Zlínský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Šotola-laboratoř

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota našich pracovníků je zaručena. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Talašová

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agrotest fyto, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše odborné poradenství určitě oceníte. V naší výzkumné instituci jsme velice pečliví. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochota našich pracovníků je zaručena. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Jsme odborníci v oblasti chemie. Specializujeme se na oblast genetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku