Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Ústecký kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Ústecký kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Děčín, Litoměřice, Louny, Most, Teplice

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Podnikatelské centrum Rumburk, VTP, s.r.o.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mycoplant - CS, spol. s r.o.

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pro hnědé uhlí, a.s.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro zkoušení stavebních hmot, spol. s r.o.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum pro teoretická studia biologických systémů Terezín, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V. F. HUMULUS, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav balneologický, v. v. i.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav anorganické chemie, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku