Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Středočeský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Středočeský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Beroun, Kladno, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Praha-východ, Praha-západ, Příbram

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Richard Regazzo, CSc. R+R NDT

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Pečlivost naší práce je zaručena. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Ochota pracovníků je u nás garantována.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biologicals, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Ondřejov

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost je součástí všech našich činností. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Selgen, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VYRTYCH, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. U nás dbáme zejména na pečlivost. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie. Specializujeme se na oblast genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VTP ROZTOKY, a.s.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota pracovníků je u nás garantována.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku