Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Středočeský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Středočeský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Beroun, Kladno, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Praha-východ, Praha-západ, Příbram

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie. Specializujeme se na oblast genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VTP ROZTOKY, a.s.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota pracovníků je u nás garantována.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ifer - Ústav pro výzkum lesních ekosystémů, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚK Panenské Břežany, s.r.o.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Ochota našich pracovníků je zaručena. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický v.v.i.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKV, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav nerostných surovin, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Novák CSc. - DETA

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design & Vývoj, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řepařský institut, spol. s r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku