Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Středočeský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Středočeský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Beroun, Kladno, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Praha-východ, Praha-západ, Příbram

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZKV, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav nerostných surovin, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Novák CSc. - DETA

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design & Vývoj, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řepařský institut, spol. s r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kopečná, laboratoř

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Baloun, zkušební a výzkumný ústav

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká vodíková technologická platforma

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku