Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Plzeňský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Plzeňský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Plzeň-město, Plzeň-jih

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

COMTES FHT, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. V naší instituci je zaručena pečlivost. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Test stavební zkušebna, s.r.o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Jsme seriozní výzkumnou institucí. U nás dbáme zejména na pečlivost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silniční inženýrská společnost, s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADA Akustická emise, s.r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QP Testing

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Techmania Science Center, o.p.s.

Náplní naší práce je vědecká a výzkumná činnost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše instituce poskytuje i poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku